Formování postavy pomocí bezbolestné liposukce

Formování postavy pomocí bezbolestné liposukce vám splní vaše tajné sny.

Formování postavy pomocí bezbolestné liposukce je účinné.

Snad každá žena touží po krásné a bezchybné pokožce, ale ne každá o ni správně a pravidelně pečuje. Máte povolenou kůži na těle? Nesouměrnou postavu? S postupujícím věkem nám pokožka začne viditelně ochabovat. I při sebelepší genetické výbavě špatně opečovávaná pleť je jednoduše znát. Nabízíme vám procedury na bezbolestné liposukce, které nahradí všechny chirurgické zákroky a jsou ohleduplné k vašemu tělu. Vaše pokožka se s přibývajícím věkem začíná ztenčovat a objevují se první známky stárnutí. Rádi vám poradíme s výběrem ošetření na formování, zpevnění postavy a neinvazivní liposukce.

Nabídka formování postavy pomocí bezbolestných liposukčních metod:

Více informací

Formování postavy bezbolestným ošetřením

Snažíte se formovat postavu cvičením, dietami na problematických partiích a nedaří se vám to? Co dělat, když nemůžete cvičit a dřít se v posilovně každý den?  Pak lze vyzkoušet formování postavy pomocí neinvazivních ošetření. Velká výhoda těchto ošetření je, že působí právě na ty partie, kterých se nemůžete zbavit. Rádi vám poradíme, které ošetření je pro vás nejvhodnější. V první řadě vám poradíme vhodný životní styl k vašim možnostem. Vyzkoušejte procedury na formování postavy a nebudete litovat.

Velkou roli při formování postavy sehrává i špatná životospráva, kouření, alkohol, nedostatečný spánek i pitný režim.

Pro správné fungování většiny tkání a buněk je nezbytný dostatečný obsah vody. Lidské tělo, a také kůže, totiž obsahuje až 70 % vody. Pokožka představuje nejsvrchnější vrstvu kůže, je tvořena vrstvou neustále se obnovujících buněk a je důležitou ochranou organismu před vlivy okolního prostředí. Pokud dojde k její dehydrataci, nemůže plnit správně svou  funkci. Stárnutím pokožky se kůže ochabuje, ztrácí hutnost a pružnost, jas a hydrataci. Jde o zcela přirozený proces, který lze správnou péčí výrazně zpomalit.

Mezi nejžádanější procedury patří:

Kryolipolýza pro zmražení tukových buněk.

Trápí vás větší bříško, boky a stehna? Podpořte hubnutí, cvičení a dietu touto procedurou. Kryolipolýza vás díky zmražení tukových buněk bez bolesti zbaví tuku. Výsledek je trvalý a úbytek tuku zaznamenáte už za 4 až 6 týdnů.

Lipolaser liposukce na břicho, boky i hýždě

Lipolaser liposukce vám odstraní tuk na problematických oblastech těla. Tato hřejivá procedura je bezbolestná a relaxační. Uvidíte okamžitý efekt a omlazenou pokožku.

Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up procedura vás zbaví tuku na čtyř partiích současně a zhubnete bez námahy. Budete ležet a přístroj vše odcvičí za vás. Efekt je jako při intenzivním cvičení v posilovně a kúra je vhodná i pokud nemůžete cvičit ze zdravotních důvodů. Vytvoří se vám endorfiny a výsledek vidíte ihned. Odstraníte přebytečný tuk, zpevníte pokožku, zlepšíte krevní oběh, odstraníte toxiny a zrychlíte metabolismus.

Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Neinvazivní lipomasáže jsou bezbolestné a viditelné hned po první proceduře. Dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla a dopřejte si odpočinek. 

 Formování postavy pomocí bezbolestné liposukce, Beauty Studio Dana, Praha 9

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This