Omlazení pleti LED lampou – Omega light světelný tunel.

Omlazení pleti LED lampou. LED fototerapie zlepšuje širokou škálu nedokonalostí pleti – NOVINKA NA TRHU.

Omlazení pleti LED lampou – fotonový LED světelný tunel.

LED terapie se doporučuje kombinovat i s jinými přístrojovými ošetřeními pro větší účinnost​.

Chcete se zbavit nedokonalostí pleti – jako jsou vrásky, akné, pigmentové skvrny, červenání pokožky nebo jen potřebujete regenerovat pleť?  Tyto vaše problémy lze výrazně zlepšit pomocí fototerapie. LED lampa pomáhá nejen k omlazení pleti, ale i obnovuje a uzdravuje problematickou nebo aknózní pleť, urychluje hojení a redukci zánětlivých procesů a má bělící účinky na skvrny.

Vyzkoušejte ošetření na omlazení pleti LED lampou.  ​LED světlo stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje elasticitu pokožky a hraje důležitou roli při jejím omlazování. Výrazně vyrovnává vaší pleť. LED biologické světlo lze použít jako samostatné ošetření, ale doporučuji kombinovat s některými kosmetickými ošetřeními, což nejen zvýší efekt, ale také výrazně šetří Váš čas.

Světelná LED terapie má navíc příznivé účinky na psychiku, které obzvláště v podzimních a zimních měsících jistě oceníte. Omega Light LED light PDT fotonová dynamická terapie je účinná i jako následná péče po ošetření epilačním laserem či ošetření s použitím jehel nebo po terapii mikrojehličkování. Aplikace je neinvazivní a bezbolestná. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře.

 

Kompletní informace k proceduře – omlazení pleti fotonový LED světelný tunel

Omlazení pleti LED lampou

Omlazení pleti LED lampou

Omlazení pleti LED lampou – Omega light fotonový LED světelný tunel 7 barev – NOVINKA NA TRHU!

Jedná se o nejnovější verzi osvitového tunelu OMEGA, který má více barev než jeho předchůdce. Účinnost LED terapie byla prokázána klinickými testy. LED světelná terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii jako podpora hojení tkání. LED světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla. Nový Omega světelný tunel je rozšížený o další účinnou kombinaci světel a v tuto chvíli je jediným světelným tunelem na trhu, který disponuje sedmi účinnými LED barvami.

Viditelné světlo je elektromagnetické záření, které dosahuje různých vlnových délek v rozmězí 380–740 nm. Naše buňky jsou fotoreceptivní – vnímají světlo a různými způsoby reagují na různé barvy světla. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů a díky ní různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť – stimulují tak přírozenou cestou léčebnou sílu buněk. Fotonová terapie je bezpečná a získala si velkou oblibu v oblasti dermatologie. LED světelný tunel má „kouzelné světelné účinky“.

Každé světlo má svůj úkol při ošetření pleti (vhodné pro všechny typy pleti):

 • Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.
 • Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.
 • Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz.
 • Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné.
  KOMBINACE SVĚTEL
 • Fialové světlo – 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.
 • Světle modrá– 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus
 • Laser light – 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyčuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablou kůži.

Délka procedury:

1 samostaná procedura LED lampou trvá 10 nebo 20 minut.

Doporučujeme ošetření:

2x za týdně, celkem 10 návštěv. Jako prevenci 1x 4 neděle.

Výhody, které nabízí:

 

 1. pro všechny typy pleti
 2. vhodné kombinovat současně s jinými procedurami – po mikrojehličkování, epilaci, botoxu, zvětšení rtů – zvýšuje se jejich účinek a šetříte váš čas
 3. bezbolestná, bezpečná procedura bez vedlejších účinků
 4. hojí akné, jizvy a zklidňuje pleť, zmírňuje pigmentové skvrny
 5. zvyšuje elasticitu kůže, omlazuje pleť

Průběh ošetření:

Klientka  si  pohodlně  lehne, po odlíčení dle dohody s klientkou lze pro větší účinnost nanést speciální sérum a gelovou masku. Na oči dáme vatové tampónky a na ně ochranné brýle. Tato procedura je bezbolestná a relaxační.

Možná rizika:

žádná.

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • citlivost na světlo (fotosenzibilita)
 • užívání léků způsobujících přecitlivělost na světlo
 • rakovina

 

Lipolaser a průběh ošetření na kterém je vidět zmenšení tukových buňek. Beauty studio Dana, Praha 9

Omlazení pleti fotonový LED světelný tunel

Omega light fotonový LED světelný tunel 7 barev – NOVINKA NA TRHU – fotonová dynamická terapie k celkovému zlepšení pleti.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This