Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna

Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna vás zbaví tuku na 4 partích současně.

Díky proceduře Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna zhubnete bez námahy.

Chcete se zbavit tuku na více problémových partiích současně? Objednete se na bezkonkurečně rychlou a efektivní  proceduru Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna. Při této proceduře ležíte a přístroj cvičí za vás jako při intenzivním cvičení v posilovně. Vhodné pro lidi, které nebaví cvičit nebo nemohou ze zdravotních důvodů!

Efektivní liposukce slim up vleže a bez námahy. Při „cvičení“ budete propoceni a tvoří se vám hormony štěstí (endorfiny). Výsledek liposukce slim up vidíte ihned.

Co by mohlo být příjemnější, než cvičení, které nevyžaduje žádné úsilí, snižuje přebytečný tuk, zpevňuje pokožku, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje zachycené toxiny, zrychluje metabolismus a má i antidepresivní účinky. Relaxujte a hubněte.

Více informací k proceduře slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna najdete níže  v kompletních informacích k proceduře.

Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna se doporučuje kombinovat s dalšími ošetřeními neinvazivních liposukcí:

Kompletní informace k proceduře Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna

Slim up

Efektivní slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna.

V rámci jednoho ošetření se postará o bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, zpevnění a formování postavy a dokonce zrychlí Váš metabolismus až o 83%! Slim up zvládne to, co žádný jiný přístroj neumí!

Přístroj pracuje pomocí infračerveného záření, ultrazvuku a elektrostimulace. Tyto různé druhy energie formuje do 7 programů, které můžete využít, například pro odstranění nadbytečného tuku, odstranění celulitidy nebo zpevnění.

Zrychluje se vám oběh krve a podporuje lymfatický systém. Program lze také nastavit například pro rychlý narůst svalů. Během jedné kúry dostáváte maximální péči. Velmi vhodné pro ženy po porodu nebo ty co nemohou cvičit.

Relaxující účinek

Je evidentní, že světlo a teplo mají relaxační a antidepresivní účinky v souvislosti s uvolňováním chemických mediátorů do krevního oběhu. To znamená, že „koupání“ v infračerveném záření je dozajista zdravé, musíme však současně uvážit přínos smyslového vnímání spojeného se stahy velkých svalových vazů v těle. Co by mohlo být příjemnější, než cvičení, které nevyžaduje žádné úsilí, ale zato zlepšuje krevní oběh a odstraňuje zachycené toxiny? Procedura SLIM UP bezbolestné odstranění celulitidy vám nabízí vše v jediné hodině, na příjemném lehátku, v teplém infračerveném světle a mezi příjemnými vlnami, které vytváří stimulace svalů, při němž se uvolníte od stresu.

Délka procedury:

50 min.

Doporučujeme ošetření:

2x za týden, jako prevenci doporučujeme 1 ošetření za 14 dní.

Ošetřované oblasti:

břicho, boky, hýždě, záda, prsa u mužů, stehna, lýtka, paže, špíčky pod podprsenkou

Výhody, které nabízí

  1. ošetření 4 partí těla současně – břicho, boky, vnější a vnitřní stehna nebo boky, hýždě, vnitřní a vnější stehna
  2. výsledek vidíte ihned po prvním ošetření
  3. možné kombinovat současně s jinými procedurami
  4.  bez vedlejších účinků
  5. vhodné i pro ženy po porodu

Průběh ošetření:

Před ošetřením nepoužívat tělové mléko a krémy! Při proceduře se budete potit – přineste si náhradní spodní prádlo a ponožky.

Po dobu působení bezbolestné liposukce slim up ležíte ve spodním prádle, rukavicích a ponožkách, aby se zabránilo úniku tepla z končetin. Na oči jsou Vám nasazeny ochranné brýle, aby nebyl infračerveným světlem poškozen zrak.

Na tělo vám připevníme elektrody až na 4 partie těla současně. První tři minuty pociťujete lehké mravenčení jako na elektroléčbě. Poté dochází k samotnému programu, který je klienty vnímán velmi rozdíleně. Někdo říká, že má pocit jako při masáži, jiný, že má pocit jako při cvičení. 

Vaše svaly cvičí samy, což nemůžete ovlivnit, stačí jen relaxovat a nechat tělo cvičit, V tomto případě je ošetření příjemné. Je třeba si na něj zvyknout a vy sami dle pocitu určíte jaká intenzita vám vyhovuje. Vy ležíte, avšak Vaše tělo funguje jako byste právě intenzívně cvičili! V den ošetření necvičit.

Možná rizika:

Zarudnutí v ošetřované oblasti, které do 1 hodiny zmizí.

Kontraindikace:

Těhotenství, kardiostimulátor, epilepsie, psychóza a mentální nestabilita, jakékoli léze nebo poranění kůže a neurologické změny superficiální citlivosti.

Slim up liposukce, záda, boky, břicho. Klientka po 4 kúrách , úbytek 7cm a dokonalé tělo, Dana Clinic

Slim up - liposukce

Slim up liposukce, záda, boky, břicho. Klientka po 4 kúrách , úbytek 7cm. Výsledek vidíte ihned.

Sono klinických testů  úbytku tuku od přístroje Slim-up, Dana Clinic, Praha 9

Slim up – liposukce

Slim up – liposukce a sono klinických testů  úbytku tuku.

Hráč tenisu Čermák na ošetření slim up, Praha 9, Beauty studio Praha

Hráč tenisu Čermák na ošetření slim up, Praha 9.

Slim up – liposukce 4 partií těla současně je jedna z nejoblíbenějších a nejúčinějších, Praha 9, Dana Clinic

Slim up – liposukce

Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna je jedna z nejoblíbenějších a nejúčinějších.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This