Dermatologie – zákroky.

Dermatologie – zákroky. Výplně – kyselina hyaluronová a botox jsou i ve světě nejoblíbenější aplikace na omlazení pleti.

Dermatologie – zákroky​ – MUDr. Poláček, CSc. praxe od roku 1970.

Dermatologie – zákroky jsou velmi rychlé a populární po celém světe. Při vyhlazení vrásek fillery je hlavní složkou kyselina hyaluronová. V těle se vyskytuje přirozeně, její množství v pokožce s přibývajícím věkem ale klesá. Kyselina hyaluronová na zvětšení rtů. Trápí Vás úzké rty? Máme pro Vás jednoduché a účinné řešení na zvětšení rtů a tou je aplikace kyseliny hyaluronové, kterou aplikuje zkušený plastický chirurg. Kyselina hyaluronová a botox jsou i ve světě nejoblíbenější aplikace.

Botox vám vyhladí vrásky a zároveň preventivně zamezí vzniku dalších vrásek. Potíte se nadměrně v oblasti podpaží, na dlaních nebo chodidlech? Tento problém lze vyřešit ambulantně pomocí botulotoxinu, trvá jen pár minut, efekt se objeví po 3 až 7 dnech. Vyzkoušejte botox na odstranění nadměrného pocení a budete mile překvapeni výsledkem.

 

Dermatologie – zákroky – více informací najdete níže v odkazech.

Více informací

Dermatologie – zákroky.

Vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu

 Aplikace botulotoxinu je jedna z nevyhledávanějších a nejoblíbenějších procedur a trvá jen pár minut. Pokud Vás trápí vrásky mezi obočím, na čele nebo v okolí úst, neváhejte vyzkoušet rychlou aplikaci botulotoxinu téměř bez bolesti. Ošetření je krátké, trvá pouze několik minut.

Odstranění nadměrného pocení

Tento problém lze vyřešit ambulantně, pomocí botulotoxinu, trvá jen pár minut, efekt se objeví po 3 až 7 dnech. Po aplikaci botulotoxinu doporučujeme týden nenavštěvovat saunu, solária.

Aplikace kyseliny hyaluronové

V těle se vyskytuje přirozeně, její množství v pokožce s přibývajícím věkem ale klesá. Důsledkem je ztráta elasticity a hydratovanosti kůže a vznik vrásek. Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové vrací pokožce její hydrataci a pružnost. Vrásky vyhladí tím, že je vyplní. Používáme tenké jehličky.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Jaká jsou opatření po aplikaci kyseliny hyaluronové:

Krátce po zákroku 1-2 dny se nedoporučuje konzumovat vysoké dávky vitaminu E, aspirin, protizánětlivé přípravky typu ibuprofenu nebo antikoagulancia. Týden po aplikaci injekce je vhodné se vyhnout prostřední s extrémními teplotami (silný chlad, sauna, UV záření).

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This