Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí a stehen

Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí a stehen vás zbaví tuku na problematických partiích a vy přitom relaxujete.

Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí, stehen jsou vnímány jako příjemná masáž.

Nemáte nadváhu, ale přesto se nedokážete zbavit tuku na problematických partiích? Nepomáhá ani cvičení zaměřené na tyto partie a diety? Potom vyzkoušejte neinvazivní lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí, stehen, která jsou 5x silnější než liposukce kavitací. Výsledky bezboletné liposukce lipomasáží jsou viditelné ihned po první proceduře. Liposukce lipomasáží je relaxační procedura, při které dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla na místech, kde potřebujete. Dopřejte si konečně kvalitní odpočinek a osobní péči při odstranění tuku moderní metodou liposukce. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře.  

Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí a stehen je možné kombinovat s

Kompletní informace k proceduře – Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí a stehen

Procedura

Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí a stehen

Ošetřením pomocí přístroje Eximia Attraction tj. bezbolestná liposukce lipomasáží, která splňuje všechny požadavky klientů na odstranění tuku, celulitidy, snížení zadržování vody v těle a formování těla. Liposukce lipomasáží je 5x silnější než kavitace. Bezbolestné lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí, stehen jsou také vhodné na povadlou pokožku k její rekondici. Díky perifernímu prokrvení pokožka získá zpět svou elasticitu.

Na rozdíl od technologie LPG, která se spoléhá pouze na vakuovou masáž, patentovaný systém EXIMIA dále ovlivňuje tukové buňky nízkofrekvenčním ultrazvukem a elektrickými pulzy. Procedura je bezpečná a provádí se na těle bez ochranného oděvu. Působí podle individuálně zvoleného programu a nezpůsobuje cévní poranění.

Složení procedury

  1. Endolift – drenáž se čtyřfázovou vákuovou masáží se silným magnetem

Endolift je čtyřfázová vakuová masáž se změnou tlaku a podtlaku. Tento aktivní účinek rozproudí lymfatický systém a mikrocirkulaci, pro urychlení odstraňování produktů štěpení rozbitých adipocytů a zlepšuje elastické vlastnosti kůže. Endolift je vhodný pro všechny ať už jako prevence celulitidy, pro odstranění pomerančové kůže již v pokročilém stádiu, nebo při problémech se zavodněním a otoky jakéhokoli původu.

      2. Kavitační ultraporace -pomocí elekroporézy a mikroakustické vlny – především na odstranění lokálních tělesných indispozic.

Kavitační ultraporace silně ovlivňuje buňky v podkožní tukové tkáni pomocí ultrazvuku a elektrických impulsů. Vlivem ultrazvukových vln s nízkou frekvencí dochází k destrukci tukových vakuol a úniku jejich obsahu do extracelulárního prostoru. Elektrický puls dále zesiluje působení ultrazvuku zvýšením citlivosti buněk na něj prostřednictvím otevření pórů v buněčných membránách.

Principem ošetření je masáž pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které jsou řízeny počítačem. Každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě i do strany a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací. Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Ošetření je podpořeno okysličením a tím se zlepšuje hebkost a hydratace pokožky a tvaruje se postava. Výsledky jsou viditelné ihned po první proceduře a za pouhých 6 ošetření dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla, na místech, kde potřebujete. Procedura je příjemná, bezbolestná a zažijete i pocit relaxace. Odstranění celulitidy zabírá tam, kde dieta a cvičení už nepomáhá. Velmi vhodné pro ženy po porodu.

 

 

Délka procedury:

Lipomasáž – 1 partie 20 – 40 minut, čas lze upravit dle potřeby

Doporučujeme ošetření:

2x – 3x týdně

Ošetřované oblasti:

  • záda, špíčky u podprsenky, boky, stehna, lýtka, hýždě, špíčky u kolen
  • břicho, paže, špíčky na hrudi (u podprsenky)
  • obličej

Výhody, které lipomasáž nabízí:

  • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  • bezbolestná, bezpečná procedura bez vedlejších účinků
  • možné kombinovat současně s jinými procedurami

 

Průběh ošetření:

Klientka si pohodlně lehne a natřeme jí olejem. Vlastní ošetření probíhá jako masáž hlavicí přístroje, kterou jezdíme po ošetřovaném místě. Do hlavice se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které řídí počítač, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”. Po ošetření zbytky oleje omyjeme. Procedura je vnímána jako příjemná a relaxující.

Možná rizika:

Zarudnutí v ošetřované oblasti, které do 1 hodiny zmizí. Zcela výjimečně lokalizované modřiny.

Kontraindikace:

Těhotenství, kardiostimulátor, rakovina, akutní infekce, selhávání srdečního oběhu, vážné selhání ledvin, křečové žíly, vysoký krevní tlak, tuberkulóza, duševní problémy. Pod svolením lékaře, lze přístroj aplikovat i při léčeném vysokém krevním tlaku, při těhoteství, astmatu a cukrovce.

Lipomasáže ošetření břicha a herečka Míša Dolinová, Dana Clinic, Praha 9

Lipomasáže liposukce

Lipomasáže liposukce břicha a herečka Míša Dolinová.

Lipomasáže liposukce vákuovým přístrojem je příjemná, účinná a 5x silnější než kavitace. Praha 9

Lipomasáže liposukce

Lipomasáže liposukce vákuovým přístrojem je příjemná, účinná a 5x silnější než kavitace.

Eximia je absolutní světovou špičkou k redukci tuku, odstranění celulitidy a zpevnění těla. Dana Clinic, Praha 9

Lipomasáže liposukce břicha, boků, hýždí, stehen.

Eximia je absolutní světovou špičkou k redukci tuku, odstranění celulitidy a zpevnění těla. Hýčkající procedura.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This