Specializuji se na bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, formování, zpevnění těla a omlazení pleti.

 

Dana Scholleová

Dana Scholleová

Majitelka

Specializuji se na bezbolestnou liposukci, formování, zpevnění těla, odstranění celulitidy a omlazení pleti.

Od roku 2009 se snažím plnit vaše přání a sny o dokonalém těle skrze široké spektrum nejmodernějších přístrojů – fenoménů v estetické medicíně od firmy BTL. Jsou to neinvazivní, čili bezbolestné rychlé a relaxující zákroky. Velmi mně pomáhají zkušenosti z 25 letého profesionálního působení ve vrcholovém sportu, vystudovala jsem FTVS, absolvovala nespočet kurzů v péči o tělo.

Moje práce je můj koníček a vaše radost z výsledků mě stále motivuje se zdokonalovat.

Nejdůležitější je individuální konzultace vašeho životního stylu. Pro vás je motivující měření, focení, kde přesně vidíte vaše pokroky.  Po celou dobu péče se vás snažím psychologicky podporovat, tak nejste na redukci tuku, zpevnění, formování postavy sami.

Těším se na vás.

Vaše Dana

 

MUDr. Václav Poláček CSc.

MUDr. Václav Poláček CSc.

Plastický chirurg

Lékař odešel do důchodu, budu se snažit najít novou spolupráci s lékařem, děkuji za pochopení.

Dovolte mně představit spolupracovníka, kterého si vážím nejen pro jeho erudovanost, ale i úžasný přístup k pacientkám. Doktor Poláček je zkušený odborník na estetickou medicínu a dermatologii (Medaile Purkyňovy společnosti „Za zásluhy o plastickou chirurgii“, 2007) a v Beauty studiu Dana aplikuje kyselinu hyaluronovou a botox. Dokončil Fakultu všeobecného lékařství UK v roce 1970 a byl jeden z prvních, kteří zde tento obor vykonával. Kromě velmi příjemného jednání by byl výčet jeho kvalit zdlouhavý, tak zmíním např. aspiranturu v roce 1989 na téma imunologie, angažovanost na klinice 1. LF UK v nemocnici Na Bulovce, práci v Lékařském Domě, dlouholeté členství v Americké společnosti plastické chirurgie, a řadu přednášek a publikací (poslední 2014- “Manuál estetické liposukce”) Od září 1997 přešel na nově otevřenou kliniku plastické chirurgie ve FN Na Bulovce, kde působí ve funkci školského zástupce přednosty. V Lékařském domě Praha 7 vykonává lékařskou praxi od roku 1995.

Složené atestace

Atestace z chirurgie I. stupně, 1975 Atestace z plastické chirurgie, absolvoval s pochvalným listem za výtečné znalosti, 1982 Licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a plastická chirurgie

Ocenění a funkce

Cena Českého literárního fondu za rok 1986 – za článek Changes in Lymphocyte Activity in Severe Burns.
Předseda česko-amerického sympozia o plastické chirurgii PSEF Praha, 1992.
Předsedající jednotlivých sekcí řady sympozií v naší republice i v zahraničí. Národní reprezentant v Evropské popáleninové společnosti 1989-1991 Jmenován do výboru kongresu Mezinárodní konfederace PRCH v San Francisku 1999.
Člen atestační komise a akreditační komise oboru plastická chirurgie  

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This