Odborný tým - Dana Clinic, Praha

Odborný tým na bezbolestnou liposukci, mezoterapii a dermatologické zákroky.

 

Dana Scholleová

Dana Scholleová

Majitelka

Odborný tým na bezbolestnou liposukci botox, kyselinu hyaluronovu.

Od roku 2009 se snažím plnit vaše přání a sny o dokonalém těle skrze široké spektrum moderních, zejména neinvazivních, čili bezbolestných a relaxujících zákroků. Velmi mně pomáhají zkušenosti z 25 letého profesionálního působení ve vrcholovém sportu, vystudovala jsem FTVS, absolvovala nespočet kurzů v péči o tělo.

Moje práce je můj koníček a vaše radost z výsledků mě stále motivuje se zdokonalovat.

Nejdůležitější je individuální konzultace vašeho životního stylu. Velmi důležité a pro vás motivující je měření a focení. Podle fotky přesně vidíme dané nedostatky.  Po celou dobu vašich procedur se vás snažím psychologicky podporovat, tak nejste na hubnutí sami.

Těším se na vás.

 

MUDr. Václav Poláček CSc.

MUDr. Václav Poláček CSc.

Plastický chirurg

Dovolte mně představit spolupracovníka, kterého si vážím nejen pro jeho erudovanost, ale i úžasný přístup k pacientkám. Doktor Poláček je zkušený odborník na estetickou medicínu a dermatologii (Medaile Purkyňovy společnosti „Za zásluhy o plastickou chirurgii“, 2007) a v Beauty studiu Dana aplikuje kyselinu hyaluronovou a botox. Dokončil Fakultu všeobecného lékařství UK v roce 1970 a byl jeden z prvních, kteří zde tento obor vykonával. Kromě velmi příjemného jednání by byl výčet jeho kvalit zdlouhavý, tak zmíním např. aspiranturu v roce 1989 na téma imunologie, angažovanost na klinice 1. LF UK v nemocnici Na Bulovce, práci v Lékařském Domě, dlouholeté členství v Americké společnosti plastické chirurgie, a řadu přednášek a publikací (poslední 2014- “Manuál estetické liposukce”) Od září 1997 přešel na nově otevřenou kliniku plastické chirurgie ve FN Na Bulovce, kde působí ve funkci školského zástupce přednosty. V Lékařském domě Praha 7 vykonává lékařskou praxi od roku 1995.

Složené atestace

Atestace z chirurgie I. stupně, 1975 Atestace z plastické chirurgie, absolvoval s pochvalným listem za výtečné znalosti, 1982 Licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a plastická chirurgie

Ocenění a funkce

Cena Českého literárního fondu za rok 1986 – za článek Changes in Lymphocyte Activity in Severe Burns.
Předseda česko-amerického sympozia o plastické chirurgii PSEF Praha, 1992.
Předsedající jednotlivých sekcí řady sympozií v naší republice i v zahraničí. Národní reprezentant v Evropské popáleninové společnosti 1989-1991 Jmenován do výboru kongresu Mezinárodní konfederace PRCH v San Francisku 1999.
Člen atestační komise a akreditační komise oboru plastická chirurgie  

MUDr. Martin Petrlík

MUDr. Martin Petrlík

Žilní chirurgie

Odstraňování všech typů křečových žil od nejmenších metliček po největší tzv. kmenové varixy. Vše rychle s minimální zátěží pro pacienta. Bez omezení v běžné denní činnosti.

Včasná diagnostika a prevence všech forem aterosklerózy: Vaše budoucnost bez obav.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Možnosti sdílení