Kyslíková mezoterapie na léčbu akné.

 

 

Problémy s akné postupně a bezbolestně vyřeší kyslíková mezoterapie na léčbu akné.

Trápí vás akné, černé tečky? Vaše pleť je mastná, leskne se a díky nevhodné péči a ošetření je často dehydratovaná a loupe se? V obou případech je nutností pravidelné kosmetické ošetření pleti. Ošetření akné provádíme různými přístroji. Kyslíková mezoterapie na léčbu akné je třeba určitě vyzkoušet. V České republice je málo dostupná.  Používáme dermatology ověřené a doporučené krémy. Ošetření kyslíkovou terapií je bezbolestné, příjemné a relaxující.

Kyslíková mezoterapie je velmi úspěšná při odstraňování černých teček a léčbě akné, při které se pleť vyčistí do hloubky. Tlak 98% kyslíku zamezuje další tvorbě bakterií, které způsobují tvorbu akné. Na pleť naneseme komplex bylinných aktivních sér, které tlakem kyslíku „vstřikujeme“ do nejhlubší vrstvy pokožky bez použití jehel. Výsledek je viditelný ihned a pleť není zarudlá.

Kompletní informace k proceduře

Kyslíková mezoterapie na léčbu akné

Během ošetření kyslíkem se do hlubších vrstev pokožky bezbolestně – BEZ JEHEL – „zavádějí“ koncentráty,  účinné látky přizpůsobené vaší  pokožce a koncentrovaný kyslík s pulzním tlakem. Tím se vytvoří v hloubce pokožky zásoby koncetrátů a rozvíjí své pozitivní účinky dlouhodobě. Kyslíková terapie urychluje metabolismus, regenerační procesy. Když se kyslíková terapie aplikuje s určitým tlakem, vytvoří se masážní účinek, který stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Současně kyslík působí jako povzbuzující a revitalizační účinek. Výsledky jsou okamžitě viditelné.

  • Každá buňka v těle potřebuje kyslík, který Vám spolu se séry vpravíme do pleti (98% koncentrovaný) kyslík omlazuje, působí antibakteriálně a proti podráždění pleti.
  • Ošetřujeme obličej, krk, dekolt, prsa, kruhy pod očima, kolem rtů.
  • Pomocí kyslíkové kosmetiky lze řešit prevenci akné i úporné akné.
  • Kyslík pomáhá i při léčbě alergické a citlivé pleti.

Pro dokonalé zpomalení stárnutí pokožky je vhodné před kyslíkovou kosmetikou provést klasickou kosmetiku.

Pro koho je vhodná?

Všechny, kdo mají tyto problémy, pro těhotné a kojící ženy.

Doporučené ošetření a prevence

Při problémech – 1x týdně po dobu 5 týdnů, po odeznění akutních problémů 1x měsíčně. Ke zlepšení účinku kyslíkové mezoterapie doporučujeme před ošetřením vyčistit pleť ručně nebo ultrazvukovou špachtlí.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 – Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This