Kyslíková mezoterapie na alergickou a citlivou pleť

Trápí vás alergická nebo citlivá pleť? Řešením je kyslíková mezoterapie na alergickou pleť, která je velmi účinná.

Kyslíková mezoterapie na alergickou pleť je účinná a bezbolestná.

Pomocí sér a koncentrovaného 98 % kyslíku odstraníme vaše problémy. Vaše pleť vás svědí, lehce zarudne, či se vám dokonce objevuje vyrážka, pupínky či otoky? Bojíte se zajít na kosmetické ošetření a použít jakýkoliv jiný krém, než který používáte? Řešením pro vás je vyzkoušet v ČR málo dostupnou kyslíkovou mezoterapii, při které používáme dermatology ověřené a doporučené krémy. Kyslíková mezoterapie na alergickou pleť se skládá z několika fází ošetření. Pro alergickou pleť se vybírají šetrnější postupy, které pleť nedráždí, naopak, pocítíte např. pulzní tlak kyslíku jako osvěžující pocit. Kyslíková mezoterapie je velmi příjemná, bezbolestná a zároveň relaxující procedura. Výsledek zlepšené pleti vidíte hned po ošetření. Vaše pleť se bude postupně regenerovat bez pocitu podrážděnosti.

Kyslíková mezoterapie na alergickou a citlivou pleť, Beauty Studio Dana
Kompletní informace k proceduře

Kyslíková mezoterapie na alergickou pleť

Během ošetření kyslíkem se do hlubších vrstev pokožky bezbolestně – BEZ JEHEL – „zavádějí“ koncentráty,  účinné látky přizpůsobené vaší  pokožce a koncentrovaný kyslík s pulzním tlakem. Tím se vytvoří v hloubce pokožky zásoby koncetrátů a rozvíjí své pozitivní účinky dlouhodobě. Kyslíková terapie urychluje metabolismus, regenerační procesy. Když se kyslíková terapie aplikuje s určitým tlakem, vytvoří se masážní účinek, který stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Současně kyslík působí jako povzbuzující a revitalizační účinek. Výsledky jsou okamžitě viditelné.

  • Každá buňka v těle potřebuje kyslík, který Vám spolu se séry vpravíme do pleti (98% koncentrovaný) kyslík omlazuje, působí antibakteriálně a proti podráždění pleti.
  • Ošetřujeme obličej, krk, dekolt, prsa, kruhy pod očima, kolem rtů.
  • Pomocí kyslíkové kosmetiky lze řešit prevenci akné i úporné akné.
  • Kyslík pomáhá i při léčbě alergické a citlivé pleti.

Pro dokonalé zpomalení stárnutí pokožky je vhodné před kyslíkovou kosmetikou provést klasickou kosmetiku.

Pro koho je vhodná?

Slečny, ženy i těhotné a kojící.

Doporučené ošetření a prevence

Při problémech – 1x týdně po dobu 5 týdnů, po odeznění akutních problémů 1x měsíčně. Ke zlepšení účinku kyslíkové mezoterapie doporučujeme před ošetřením vyčistit pleť ultrazvukovou špachtlí.

Bezbolestná uzdravující procedura.

Kyslíková mezoterapie je doporučována dermatology.

Kyslíkové ošetření.

Vaše pleť svědí, lehce zarudne? Vyzkoušejte ošetření, které vaší pleti dá zpět krásnou pokožku.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 – Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This