Odstranění pigmentových skvrn freeze pen.

Vyzkoušejte novinku –  odstranění pigmentových skvrn freeze pen.

Odstranění pigmentových skvrn freeze pen.

Řešíte často jak odstranit pigmentové skvrny? Bohužel se vyskytující nejvíce na obličeji, krku, dekoltu a na rukou. Nechcete již trávit čas neustálým „maskováním“ těchto pigmentových skvrn. Určitě vyzkoušejte odstranění pigmentových skvrn freeze pen, které nabízí moderní technologické řešení tzv.kryoterapii. Toto ošetření pigmentových skvrn FREEZE PEN je extrémně přesné a cílíme jen na postižená místa a pigmentové skvrny se odstraní. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře. Doporučujeme po ošetření: Zklidnění pleti LED lampou

Kompletní informace k proceduře

Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn freeze pen

Kryochirurgické pero nabízí moderní technologické řešení kryoterapie.

Mikro-proud kryogenu (N2O) o teplotě -89°C míří pod vysokým tlakem přesně na lézi pigmentovou skvrnu, kterou chcete odstranit. Penetruje do tkáně rychlostí 1 mm za 5 sekund. Díky tenkému proudu kryogenu lze odstranit i velmi malé útvary pigmentových skvrn bez poškození okolní tkáně a bez rizika vzniku jizev. Ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Odstranění pigmentových skvrn freeze pen:

– šetrné a bezpečné ošetření
– bezbolestné
– stačí jedno maximálně dvě až tři ošetření 
– konzultace zdarma

Extrémní přesnost – maximální kontrola nad ošetřením!

Pro toto ošetření prodejce obdržel jako první na světě titul „Friopen Artist“ – známka nejvyšší kvality procedury a záruka dobrých výsledků.

Délka procedury:

Dle počtu pigmentových skvrn, pro jednu pigmentovou skvrnu nám stačí penetrace max. 5-7 sekund.

Doporučujeme ošetření:

Každá pigmentová skvrna je individuální, některým stačí jedno ošetření, jiné vyžadují 2-3. Většinou platí, že čím je skvrna tmavší, tím potřebuje více ošetření.

Ošetřované oblasti:

Pro ženy i muže na obličeji, krku, dekoltu a rukou.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEOŠETŘUJEME veškeré podezřelé kožní útvary, znaménka apod. V tomto případě klienta odešleme k odbornému lékaři.

Výhody

Rychlost ošetření – jedna pigmentová skvrna cca 5s.

Díky tenkému proudu kryogenu lze odstranit i velmi malé útvary pigmentových skvrn bez poškození okolní tkáně a bez rizika vzniku jizev.

Ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Extrémní přesnost – maximální kontrola nad ošetřením.

Průběh ošetření:

Pohodlně si lehnete, odlíčíme oblast, kterou budeme ošetřovat. Freeze penem působíme cca 5-7s nad pigmentovou skvrnou. Bezprostředně po ošetření místo jemně pálí a zarudne. Na ošetřované oblasti se postupně utvoří strup či puchýř, který v žádném případě neodlupujte a nestrhávejte. Nechte přirozeně vyhojit, NEPOUŽÍVEJTE žádné hojící krémy.

Možná rizika:

Vedlejší účinky jsou u tohoto ošetření minimální, avšak ve výjimečných případech se mohou vyskytnout: hypo nebo hyper pigmentace, poškození nervů (zejména v místě, kde nervy vedou blízko u povrchu – prsty, spodní zápěstí, za uchem). Oba tyto vedlejší účinky po několika měsících vymizí a nejsou trvalé, jedná se o zcela výjimečné případy.

Kontraindikace:

Hypertrofické nebo keloidní jizvení, chladová alergie, lokální onemocnění kůže, rakovina kůže, viditelné kapiláry v místě ošetření.

Ceník:

Cena dle rozsahu od 700 Kč.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This