Odstranění celulitidy lymfodrenáží

Odstranění celulitidy lymfodrenáží pomocí přístroje od BTL je relaxující a příjemná procedura.

Odstranění celulitidy lymfodrenáží pomáhá celkové regeneraci organismu.

Chcete se celkově cítit mnohem lépe? Jste unavení, nemáte energii? Máte problém s celulitidou, která vás rozčiluje a chcete se jí zbavit? Zkuste program lymfodrenáž odstranění celulitidy, který vám pomáhá nejen s odstraněním celulitidy, ale i k detoxikaci organismu, prevenci vzniku křečových žil, otoků nohou, regeneraci a relaxaci, odstraňování otoků pod očima, léčbě akné, urychluje se regenerace po operacích. Záleží na tom, který program se na lymfodrenážním přístroji od BTL nastaví.

Bezbolestné, neinvazivní odstranění celulitidy lymfodrenáží je možné kombinovat s dalšími ošetřeními proti celulitidě:

 

Kompletní informace k proceduře odstranění celulitidy lymfodrenáží

Odstranění celulitidy

Odstranění celulitidy lymfodrenáží

Lymfodrenáž má 11 programů. Lymfodrenáže (lymfatické masáže) aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí posílení imunitního systému. Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Velmi účinně napomáhá při odvodňování organismu.

Výhody ošetření přístrojem BTL-6000

 • osvědčená léčebná metoda využitelná v rehabilitaci i estetické medicíně
 • okamžité viditelné výsledky
 • pacienty velmi příjemně vnímaná terapie
 • tělo není zatěžováno léky

Fyziologické účinky lymfodrenáže:

Lymfatický systém tvoří cévy, které se nepřímo účastní krevního oběhu. Z krevního oběhu z tenkostěnných krevních kapilár, které tvoří přechod mezi tepnami a žilami, prosakují do tkání některé bílkoviny. Zabránit hromadění těchto bílkovin v tkáních má za úkol mízní (lymfatický) systém, který tyto bílkoviny, látky, kterým se také říká lymfa nebo míza, sbírá a odvádí zpět do žil. Lymfatický systém se skládá z lymfatických kapilár, kolektorů a kmenů. Jeho součástí jsou i uzliny, které plní funkci filtrů a tvoří přechod mezi povrchovým a hloubkovým lymfatickým systémem. Pokud dojde k poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí apod. nemá lymfa kudy proudit a hromadí se v podkoží za vzniku otoku. Lymfodrenáž tento otok dokáže odstranit pomocí odvodnění organismu.  Stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost lymfy v kritických místech, zrychluje odvádění škodlivin z organismu.

Přístroj BTL-6000 Lymphastim, který vyhrál v soutěži Zlatá Mefa 2010. Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetin se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.

Výběr procedury z 11 programů

 • odvodnění organismu
 • celulitida
 • detoxikace organismu
 • syndrom těžkých nohou
 • prevence vzniku křečových žil
 • omlazení pleti
 • otoky nohou – lipedém
 • poliposukční péče
 • rekonvalescence
 • úponové bolesti
 • relaxace, regenerace

Délka procedury:

Délka procedury: od 45 do 60 minut, 2x – 3x týdně.

Doporučujeme ošetření:

2 – 3x týdně. Lymfodrenáž je možné kombinovat s elektrostimulací a lipomasáží. Jako prevenci doporučujeme 10 ošetření každých 6 měsíců.

Ošetřované oblasti:

 • nohy
 • bříško

Výhody, které lymfodrenáž nabízí:

 • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
 • bezbolestná, bezpečná procedura, bez vedlejších účinků
 • možné kombinovat současně s jinými procedúrami
 • v končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem

Průběh ošetření:

Zakoupíte si speciální lymfodrenážní kalhoty 120 Kč, pohodlně si lehnete a my vás zapneme do nohavic a bříško stáhneme pásem. Cítíte příjemné stlačování. Po procedúře a vyfouknutí komor 2 minuty odpočívejte. Lymfodrenáž na odstranění celulitidy je velmi příjemné a relaxující ošetření.

Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, akutní záněty, virové a bakteriální infekce, srdeční onemocnění, vážné onemocnění jater, astma bronchiální, varixy (křečové žíly), vysoký krevní tlak, akutní žilní onemocnění, epilepsie, jaterní choroby, kloubní náhrady v oblasti pressoterapie, karcinomy, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, vysoký oční tlak, glaukom – zelený zákal.

Ceník:

1x kúra (30 min.) 300,-
1x kúra (60 min.) 650,-

Ceník platný od 1.1.2023

Klientka se zapíná do lymfodrenážních nohavic, nastaven program na celulitidu. Dana Clinic, Praha 9

Odstranění celulitidy lymfodrenáží je velmi relaxační procedura.

Lymfodrenážní přístroj od firmy BTL byl oceněn Medical Fair award, Dana Clinic, Praha 9

Relaxační kúra efektivně řeší celulitidu, otoky nohou, detoxikuje organismus atd. Přístroj od firmy BTL byl oceněn Medical Fair award.

 
Odstranění celulitidy lymfodrenáží, ošetření, Dana Clinic, Praha 9

Odstranění celulitidy lymfodrenáží, ošetření.

Odstranění celulitidy lymfodrenáží rozproudí váš lymfatický systém, Praha 9, Dana Clinic

Lymfatický systém těla.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This