Slim up na odstranění celulitidy 

Slim up na odstranění celulitidy dokáže ošetřit až čtyři partie těla při jedné proceduře.

Slim up na odstranění celulitidy vám současně redukuje i tuk.

Chcete odstranit celulitidu? Potom určitě vyzkoušejte proceduru Slim up na odstranění celulitidy. Jako bonus současně zeštíhlíte, detoxikujeteomlazujete pokožku. Rádi byste se zbavili stresu, napětí a načerpali energii přirozenou cestou, jako při cvičení? Nabízíme ošetření slim up bezbolestné odstranění celulitidy a to na hýždích a stehnech současně. Celulitidy vás zbavíme pomocí unikátního spojení infračerveného záření, ultrazvuku a elektrostimulace, kterou nabízí program slim up hýždě, boku a stehen současně na odstranění celulitidy. Celulitidě lze předejít správným životním stylem a prevencí pomocí lipomasáže nebo lymfodrenáže. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře.

Slim up na odstranění celulitidy se doporučuje kombinovat s dalšími ošetřeními proti celulitidě:

 

Kompletní informace k proceduře

Slim up

Slim up na odstranění celulitidy

Pomocí unikátního spojení infračerveného záření, ultrazvuku a elektrostimulace v rámci jednoho ošetření vaše celulitida mizí. Postava se formuje, zpevňuje, nadbytečný tuk a otoky nohou se odstraňují. S programem slim up odstranění celulitidy dosáhnete toho, že svaly cvičí aktivně, což způsobí odstranění celulitidy, odstranění nadbytečného tuku, tvorbu svalů, zrychluje se oběh lymfatického systému, což pomáhá s otoky nohou a  zvýšením celkové fyzické kondice. Cvičení slim up hýždí, boků a stehen současně se provádí bez námahy a bez zapojení kardiovaskulární soustavy. Proto jsou vyloučena všechna rizika spojená s aktivní činností, například změny tlaku krve a problémy se srdcem, dech se nerzrychluje, ale přesto se propotíte, jako u namáhavého cvičení. Tuto proceduru si zamilujete.

SLIM UP ULTRA je výsledek mnohaletého výzkumu, navrhování a testování všech lékařských,
technických a právních aspektů, včetně vědeckých studií.

 

Procedura se skládá z kombinace synergických efektů tří různých druhů energií:
– infračerveného záření
– elektrostimulace
– ultrazvuku

Kombinace těchto tří zdrojů energie způsobuje hubnutí, lokalizovanou tonizaci a tvarování postavy a je zvlášť
účinná v rámci multifaktorové péče o oblasti postižené celulitidou. SLIM UP ULTRA je výsledek mnohaletého výzkumu, včetně vědeckých studií. Určitě vyzkoušejte a budete mile překvapeni výsledkem, který vás ohromí. Přístroj na odstranění celulitidy slim up hýždí, boků a stehen současně cvičí za vás, jako když jste v posilovně. Efektivní ošetření celulitidy. Výsledek vidíte ihned a budete se cítit mnohem lépe. Budete nabiti energií jako po úporném cvičení.

Relaxující účinek:

Je evidentní, že světlo a teplo mají relaxační a antidepresivní účinky v souvislosti s uvolňováním chemických mediátorů do krevního oběhu. To znamená, že „koupání“ v infračerveném záření je dozajista zdravé, musíme však současně uvážit přínos smyslového vnímání spojeného se stahy velkých svalových vazů v těle. Co by mohlo být příjemnější, než cvičení, které nevyžaduje žádné úsilí, ale zato zlepšuje krevní oběh a odstraňuje zachycené toxiny? Procedura SLIM UP bezbolestné odstranění celulitidy vám nabízí vše v jediné hodině, na příjemném lehátku, v teplém infračerveném světle a mezi příjemnými vlnami, které vytváří stimulace svalů, při němž se uvolníte od stresu.

 

Délka procedury:

Doporučujeme ošetření pravidelně 2x týdně.
Pro dlouhodobý efekt je nutné dodržování doporučeného režimu.

Doporučujeme ošetření:

Ošetření je individuální dle požadovaného výsledku nejčastěji 2x týdně. Jako prevenci doporučujeme 1 ošetření za 14 dní.

Ošetřované oblasti:

Slečny, ženy, muže, vhodné i pro sportovce – na oblasti: hýždě, stehna, lýtka a paže.

Výhody, které nabízí:

  • ošetření 3 partií těla současně –  boky, hýždě, vnitřní a vnější stehna
  • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  • možné kombinovat současně s jinými procedurami
  • bezpečná procedura bez vedlejších účinků
  • vhodné i pro ženy  po porodu a pro muže

Průběh ošetření:

Před ošetřením nepoužívat tělové mléko a krémy! Při proceduře se budete potit – přineste si náhradní spodní prádlo a ponožky.

Po dobu ošetření ležíte ve spodním prádle, rukavicích a ponožkách (které brání úniku tepla). Na oči si dáte ochranné brýle. Nasadíme Vám elektrody, které se postarají o odstranění celulitidy, formování vaší postavy a zpevnění svalů. První tři minuty pociťujete lehké mravenčení, které imituje rozcvičku. Poté dochází k samotnému programu a vaše svaly cvičí samy. Toto nemůžete ovlivnit, stačí jen relaxovat a nechat tělo cvičit a vy sami dle pocitu určíte, jaká intenzita vám vyhovuje. Za chvíli si zvyknete a ošetření je příjemné. Vy ležíte, avšak Vaše tělo funguje jako byste právě intenzívně cvičili! V den ošetření necvičit.

Možná rizika:

Zarudnutí v ošetřované oblasti, které do 1 hodiny zmizí.

Kontraindikace:

Těhotenství, kardiostimulátor, epilepsie, psychóza a mentální nestabilita, jakékoli léze nebo poranění kůže a neurologické změny superficiální citlivosti.

Slim up, myostimulace na odstranění celulitidy a zpevnění hýždí a stehen, Praha 9, Beuaty studio Dana

Slim up, myostimulace na odstranění celulitidy a zpevnění hýždí a stehen.

Obrázek normální pokožky bez celulitidy a s celulitidou. Beatuty studio Dana, Praha 9

Odstranění celulitidy

Obrázek s celulitidou a normální pokožky bez celulitidy.

Spokojená klientka na bezbolestné liposukci a formování postavy, Dana Clinic, Praha 9

Spokojená klientka na bezbolestné liposukci, odstranění celulitidy a formování postavy.

Sono klinických testů úbytku tuku na přístroji Slim-up. Dana Clinic, Praha 9

Sono.

Sono klinických testů úbytku tuku na přístroji Slim-up.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This