Odstranění celulitidy lipomasáží

Odstranění celulitidy lipomasáží je relaxační procedura.

Odstranění celulitidy lipomasáží vás současně zeštíhlí.

Máte přání mít pokožku bez celulitidy? Toto přání se může pro vás stát realitou. Přijeďte si vyzkoušet příjemné odstranění celulitidy lipomasáží, které vám odstraní celulitidu a současně zeštíhlíte, detoxikujete a omlazujete pokožku. Pravidelné ošetření lipomasáží působí jako prevence proti tvorbě celulitidy. Při odstranění celulitidy lipomasáží se restartovatuje tkáňový metabolismus, odstraní se přebytečné látky z látkové výměny a zpevní se ochablé vazivo. Odstranění celulitidy lze předejít správným životním stylem a prevencí jako je třeba lipomasáž.

Bezbolestné odstranění celulitidy lipomasáží se doporučuje kombinovat s dalšími ošetřeními proti celulitidě:

 

Kompletní informace k proceduře k odstranění celulitidy lipomasáží.

Odstranění celulitidy:

Odstranění celulitidy lipomasáží umí současně odstranit i tuk a formuje tělo.

Ošetřením pomocí přístroje Eximia Attraction tj. bezbolestné odstranění celulitidy lipomasáží splňuje všechny požadavky klientů na odstranění celulitidy, tuku, snížení zadržování vody v těle a formování těla. Bezbolestné odstranění celulitidy lipomasáží je 5x silnější než kavitace. Bezbolestné odstranění celulitidy je také vhodné na povadlou pokožku k její rekondici. Díky perifernímu prokrvení pokožka získá zpět svou elasticitu.

Na rozdíl od technologie LPG, která se spoléhá pouze na vakuovou masáž, patentovaný systém EXIMIA dále ovlivňuje tukové buňky nízkofrekvenčním ultrazvukem a elektrickými pulzy. Procedura je bezpečná a provádí se na těle bez ochranného oděvu. Působí podle individuálně zvoleného programu a nezpůsobuje cévní poranění.

Složení procedury

  1. Endolift – drenáž se čtyřfázovou vákuovou masáží se silným magnetem

Endolift je čtyřfázová vakuová masáž se změnou tlaku a podtlaku. Tento aktivní účinek rozprodí lymfatický systém a mikrocirkulaci, pro urychlení odstraňování produktů štěpení rozbitých adipocytů a zlepšuje elastické vlastnosti kůže. Endolift je vhodný pro všechny ať už jako prevence celulitidy, pro odstranění pomerančové kůže již v pokročilém stádiu, nebo při problémech se zavodněním a otoky jakéhokoli původu.

      2. Kavitační ultraporace -pomocí elekroporézy a mikroakustické vlny – především na odstranění lokálních tělesných indispozic.

Kavitační ultraporace silně ovlivňuje buňky v podkožní tukové tkáni pomocí ultrazvuku a elektrických impulsů. Vlivem ultrazvukových vln s nízkou frekvencí dochází k destrukci tukových vakuol a úniku jejich obsahu do extracelulárního prostoru. Elektrický puls dále zesiluje působení ultrazvuku zvýšením citlivosti buněk na něj prostřednictvím otevření pórů v buněčných membránách.

Principem ošetření je masáž pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které jsou řízeny počítačem. Každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě i do strany a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací. Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Ošetření je podpořeno okysličením a tím se zlepšuje hebkost a hydratace pokožky a tvaruje se postava. Výsledky jsou viditelné ihned po první proceduře a za pouhých 6 ošetření dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla, na místech, kde potřebujete. Procedura je příjemná, bezbolestná a zažijete i pocit relaxace. Odstranění celulitidy zabírá tam, kde dieta a cvičení už nepomáhá. Velmi vhodné pro ženy po porodu.

 

Délka procedury:

Délka procedury: od 15 do 40 minut dle ošetřované partie, 2x – 3x týdně

Doporučujeme ošetření:

Slečny, ženy (také po porodu) i muže od 15 let, kteří mají potíže s celulitidou, s nadbytkem tuku, a potřebují zpevnit pokožku, na místech, kde cvičení nepomáhá. Ošetření je individuální dle požadovaného výsledku nejčastěji 2-3x týdně. Jako prevenci doporučujeme 1 ošetření za 14 dní.

Závisí na stupni celulitidy, navrhneme účinnou péči (např. krémy, přesličkový čaj, střídavé sprchování teplou a studenou vodou od chodidel k hýždím, masážní válečky).

Ošetřované oblasti:

  • záda, špíčky u podprsenky, boky, stehna, lýtka, hýždě, špíčky u kolen
  • břicho, paže, špíčky na hrudi (u podprsenky)
  • obličej

Výhody, které odstranění celulitidy lipomasáží nabízí:

  • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  • bezbolestná, bezpečná procedura bez vedlejších účinků
  • lipomasáž je možné kombinovat s elektrostimulací a lymfodrenáží

Průběh ošetření odstranění celulitidy lipomasáží:

Klientka si pohodlně lehne a natřeme jí olejem. Vlastní ošetření probíhá jako masáž, jen pomocí hlavice přístroje, kterou jezdíme po ošetřovaném místě. Do hlavice se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které řídí počítač, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”. Po ošetření zbytky oleje omyjeme. Procedura je vnímána jako příjemná a relaxující.

Možná rizika:

  • Zarudnutí v ošetřované oblasti, které nejdéle do několika hodin vymizí.
  • Zcela výjimečně lokalizované modřiny.

Kontraindikace:

Těhotenství, kardiostimulátor, rakovina, akutní infekce, selhávání srdečního oběhu, vážné selhání ledvin, křečové žíly, vysoký krevní tlak, tuberkulóza, duševní problémy. Pod svolením lékaře, lze přístroj aplikovat i při vysokém krevním tlaku léčeném, při těhoteství, astma a cukrovce.

Klientka při proceduře na odstranění celulitidy lipomasáží, Dana Clinic, Praha 9

Procedura na odstranění celulitidy lipomasáží je lepší než relaxační masáž.

Eximia- vákuová drenáž na odstranění celulitidy, zpevnění stehen, Praha 9, Beuaty studio Dana

Ošetření na odstranění celulitidy na nohou lypomasáží.

Přístoj na lipomasáže pomáhá v boji s tuky, celulitidou a zároveň vám formuje tělo. Praha 9

Přístoj na lipomasáže pomáhá v boji s tuky, celulitidou a zároveň vám formuje tělo.

Vyzkoušejte u nás ošetření na odstranění celulitidy na nohou,Dana Clinic, Praha 9

Vyzkoušejte u nás ošetření na odstranění celulitidy na nohou, Praha 9, Dana Clinic

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This