Expres formování a hubnutí postavy na ples, svatbu pomocí bezbolestné liposukce.

Čeká vás významná událost? Nevejdete se do oblíbených šatů? Zkuste procedury expres formování a hubnutí postavy na ples, svatbu.

Expres formovaní, hubnutí postavy pomocí bezbolestné liposukce na ples, svatbu a jiné slavnostní účely.

Potřebujte rychle a zdravě zhubnout? Chcete dostat vaši postavu do formy, kvůli nějaké speciální příležitosti, jako je svatba, sraz, letní dovolená na pláži? Tak se objednete co nejdříve na expres formování, hubnutí postavy na ples, svatbu atd. Nebudete zklamání. Sestavíme vám plán, který bude pro vás sice časově náročnější, na procedury je nutno přijít tři až čtyřikrát v jednom týdnu, cca na 2 hodiny, ale nebudete zklamáni. Dost často se podaří zhubnout i 4-8 cm za týden. Při proceduře expres formování, hubnutí uvidíte skutečné výsledky!

Kolik procedur je třeba a co je velmi důležité pro váš úspěch?

  • 4x týdně – kombinace různých procedur, např. elektrostimulace, kryolipolýza, lipomasáž, lymfodrenáž a radiofrekvence.
  • Pro takto rychlé hubnutí je bezpodmínečně nutné dodržet veškerý doporučený režim.

Nabízíme vám účinné terapie na expres formování, hubnutí postavy pomocí bezbolestné liposukce.

 

Více informací.

Formování postavy, bezbolestná liposukce a její metody:

Kryolipolýza pro zmražení tukových buněk.

Trápí vás větší bříško, boky a stehna? Podpořte hubnutí, cvičení a dietu touto procedurou. Kryolipolýza vás díky zmražení tukových buněk bez bolesti zbaví tuku. Výsledek je trvalý a úbytek tuku zaznamenáte už za 4 až 6 týdnů.

Lipolaser liposukce na břicho, boky i hýždě

Lipolaser liposukce vám odstraní tuk na problematických oblastech těla. Tato hřejivá procedura je bezbolestná a relaxační. Uvidíte okamžitý efekt a omlazenou pokožku.
Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up procedura vás zbaví tuku na čtyř partiích současně a zhubnete bez námahy. Budete ležet a přístroj vše odcvičí za vás. Efekt je jako při intenzivním cvičení v posilovně a kúra je vhodná i pokud nemůžete cvičit ze zdravotních důvodů. Vytvoří se vám endorfiny a výsledek vidíte ihned. Odstraníte přebytečný tuk, zpevníte pokožku, zlepšíte krevní oběh, odstraníte toxiny a zrychlíte metabolismus.
Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Neinvazivní lipomasáže jsou bezbolestné a viditelné hned po první proceduře. Dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla a dopřejte si odpočinek.

Radiofrekvence paží, podbradku, lýtek, kolen, kotníků i obličeje

Radiofrekvence je nejúčinnější bezbolestná liposukce na menších oblastech těla a výsledek vidíte ihned. Je to příjemná a hřejivá procedura, která rozpustí tuk, aktivuje tvorbu kolagenu a vede ke zpevnění a omlazení pokožky. Anti-aging procedura se provádí i na oblast obličeje, krku a dekoltu.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This