Formování a hubnutí postavy pro podnikatele, řešení je bezbolestná liposukce.

Nemáte čas? Přizpůsobím se vašim časovým možnostem. Program formování a hubnutí postavy pro podnikatele pomocí bezbolestné liposukce.

Formování a hubnutí postavy bezbolestnou liposukcí nezabere více než jednu hodinu času.

Při své náročné práci potřebujete vypadat dobře, abyste se cítili spokojeně. Jste trvale časově vytížení a nemáte na sebe čas. Nabízíme vám program na formování a hubnutí postavy pro podnikatele – dle vašich časových možností a nejen to, provedeme vám více procedur současně. Program bezbolestné liposukce na formování a hubnutí postavy pro podnikatele je relaxační a nezabere více času než jednu hodinu.

Kolik procedur je třeba a co je velmi důležité pro váš úspěch?

  • 4x týdně – kombinace různých procedur, např. elektrostimulace, kryolipolýza, lipomasáž, lymfodrenáž a radiofrekvence.
  • Pro takto rychlé hubnutí je bezpodmínečně nutné dodržet veškerý doporučený režim.

Nabízíme vám tyto ošetření:

Více informací.

Formování a hubnutí postavy pro podnikatele, bezbolestná liposukce a její metody:

Kryolipolýza pro zmražení tukových buněk.

Trápí vás větší bříško, boky a stehna? Podpořte hubnutí, cvičení a dietu touto procedurou. Kryolipolýza vás díky zmražení tukových buněk bez bolesti zbaví tuku. Výsledek je trvalý a úbytek tuku zaznamenáte už za 4 až 6 týdnů.

Lipolaser liposukce na břicho, boky i hýždě

Lipolaser liposukce vám odstraní tuk na problematických oblastech těla. Tato hřejivá procedura je bezbolestná a relaxační. Uvidíte okamžitý efekt a omlazenou pokožku.
Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up procedura vás zbaví tuku na čtyř partiích současně a zhubnete bez námahy. Budete ležet a přístroj vše odcvičí za vás. Efekt je jako při intenzivním cvičení v posilovně a kúra je vhodná i pokud nemůžete cvičit ze zdravotních důvodů. Vytvoří se vám endorfiny a výsledek vidíte ihned. Odstraníte přebytečný tuk, zpevníte pokožku, zlepšíte krevní oběh, odstraníte toxiny a zrychlíte metabolismus.
Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Neinvazivní lipomasáže jsou bezbolestné a viditelné hned po první proceduře. Dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla a dopřejte si odpočinek.

Radiofrekvence paží, podbradku, lýtek, kolen, kotníků i obličeje

Radiofrekvence je nejúčinnější bezbolestná liposukce na menších oblastech těla a výsledek vidíte ihned. Je to příjemná a hřejivá procedura, která rozpustí tuk, aktivuje tvorbu kolagenu a vede ke zpevnění a omlazení pokožky. Anti-aging procedura se provádí i na oblast obličeje, krku a dekoltu.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This