Bezbolestná liposukce je výhra nad věkem a tukem.

Nedaří se vám zhubnout? Bezbolestná liposukce na břichu, bocích, hýždích, stehnech vám vrátí vaši štíhlou postavu.

Bezbolestná liposukce​ vás zbaví nadbytečného tuku šetrně, bez rizik a vy získáte zpět vaše sebevědomí.

Pokud se vám stále nedaří zhubnout, nebo chcete podpořit hubnutí a zpevnění těla, bezbolestná liposukce vám pomůže vrátit vaši štíhlou postavu. Šetrně vás zbaví nadbytečného tuku na břichu, bocích, hýždích a zádech bez podstupování zbytečných rizik získáte zpět vaše sebevědomí a zlepšíte svůj zdravotní stav. Bezbolestná liposukce trvá jen pár desítek minut a opakuje se několikrát po sobě. Navíc efekt zaznamenáte velmi brzy. Už po pár neinvazivních liposukcích budete mít mnohem lepší pocit.

Nebojte se a vyzkoušejte, výsledek uvidíte hned. Například kryolipolýza Vás účinně zbaví tuku na problémových partiích, kde jiné metody nepomáhají! Díky svým výborným výsledkům se přibližuje klasické liposukci.

Procedury – bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce - více informací o proceduře.

Bezbolestná liposukce se nazývá také neinvazivní liposukce.

Nepomáhají Vám diety, zázračné pilulky, čaje koktejly? Začali jste pravidelně cvičit a nakonec to vzdáte? Co tedy s tím? Propojte to s nabídkou našich komplexních neinvazivních liposukčních metod a získejte postavu, se kterou budete spokojeni. Bezbolestná liposukce vám určitě pomůže urychlit proces hubnutí.

Doporučujeme terapii bezbolestné liposukce dodržovat pravidelně 2x týdně. Pro dlouhodobý efekt je nutná prevence, která se doporučuje individuálně. Některé neinvazivní liposukce se účinkem vyrovnají klasické liposukci, ale zákrok Vás téměř nijak zdravotně neomezuje.

Bezbolestná liposukce a její metody:

Kryolipolýza pro zmražení tukových buněk.

Trápí vás větší bříško, boky a stehna? Podpořte hubnutí, cvičení a dietu touto procedurou. Kryolipolýza vás díky zmražení tukových buněk bez bolesti zbaví tuku. Výsledek je trvalý a úbytek tuku zaznamenáte už za 4 až 6 týdnů.

Lipolaser liposukce na břicho, boky i hýždě

Lipolaser liposukce vám odstraní tuk na problematických oblastech těla. Tato hřejivá procedura je bezbolestná a relaxační. Uvidíte okamžitý efekt a omlazenou pokožku.

Slim up na záda, břicho, boky a stehna

Slim up procedura vás zbaví tuku na čtyř partiích současně a zhubnete bez námahy. Budete ležet a přístroj vše odcvičí za vás. Efekt je jako při intenzivním cvičení v posilovně a kúra je vhodná i pokud nemůžete cvičit ze zdravotních důvodů. Vytvoří se vám endorfiny a výsledek vidíte ihned. Odstraníte přebytečný tuk, zpevníte pokožku, zlepšíte krevní oběh, odstraníte toxiny a zrychlíte metabolismus.

Lipomasáže břicha, boků, hýždí a stehen

Neinvazivní lipomasáže jsou bezbolestné a viditelné hned po první proceduře. Dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla a dopřejte si odpočinek.

Radiofrekvence paží, podbradku, lýtek, kolen, kotníků i obličeje

Radiofrekvence je nejúčinnější bezbolestná liposukce na menších oblastech těla a výsledek vidíte ihned. Je to příjemná a hřejivá procedura, která rozpustí tuk, aktivuje tvorbu kolagenu a vede ke zpevnění a omlazení pokožky. Anti-aging procedura se provádí i na oblast obličeje, krku a dekoltu.

Nabídka procedur.

Bezbolestná liposukce vám pomůže k vaší vysněné postavě.

Slim up liposukce, záda, boky, břicho. Klientka po 4 kúrách , úbytek 7cm a dokonalé tělo, Dana Clinic

Neinvazivní liposukce

Slim up liposukce, záda, břicho, hýždě vás ihned zbaví nadbytečného tuku a to v jednom zákroku. Hubněte a relaxujte.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This