Detoxikace a relaxace je očista těla.

Detoxikace a relaxace je očista těla, která dostane do formy nejen vaše tělo, ale i mysl.

Detoxikace a relaxace je očista těla, mysli a podporuje hubnutí.

Detoxikace a relaxace v NeoQi mediq je inspirovaná starověkou filozofií a vědou o lidském těle.

Všichni v dnešní hektické době plné stresu stále více hledáme způsob, jak rychle obnovit rovnováhu v našem těle. Níže vám nabízím několik programů na detoxikaci a relaxaci. Např. prvotřídní multifunkční terapeutický spa přístroj NeoQi mediq inspirovaný starou filozofií a vědou o lidském životě. Již po prvním ošetření se budete cítit lépe. Detoxikace a relaxace je očista těla, kromě toho je to příjemná, bezpečná procedura bez vedlejších účinků. Správná metoda vám navodí „pocit blaha„. Velkou výhodou je, že se velmi dobře kombinuje současně s jinými procedurami.

Nabídka procedur:

Více informací detoxikaci a relaxaci

Detoxikace a relaxace je očista těla a duše.

Existují různé metody, které jsou známé např. sauna, wirpool, masáže, chromoterapie, muzikoterapie, infrasauna, různé druhy meditací, autogenní trénink, pravidelné cvičení atd.  Nabízené procedúry mají za cíl poskytnout uzdravení těla i ducha a to nejen jeho nemocných častí. Tyto relaxační ošetření jsou odpovědí na nové požadavky na trhu – spojují ošetření s celkovým wellness přístupem. Filozofie NeoQi® mediq (multifunkčního terapeutického spa přístroje) – neviditelná životní energie – Qi proudí skrz všechno v životě. Představuje vitálnost, dech a důležitou životní sílu vesmíru.

Klient ve fyzioterapeutické vaně po programu na rychlejší regeneraci svalů, Detoxikace a relaxace je očista těla. Praha 9, Dana Clinic

Detocikace a relaxace

 Detocikace a relaxace v NeoQi spa vaně řeší problémy svalové / kloubní, metabolické.

 

Klient ve fyzioterapeutické vaně po programu na rychlejší regeneraci svalů, Praha 9, Dana Clinic

Relaxace.

Klient ve fyzioterapeutické vaně po programu na rychlejší regeneraci svalů, Praha 9, Dana Clinic

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This