Multifunkční fyzioterapeutická jednotka NeoQi

Multifunkční fyzioterapeutická jednotka pomáhá odstranit stres, nespavost, únavu a ztuhlost svalů.

Multifunkční fyzioterapeutická jednotka na relax.

Trápí vás únava, bojujete se stresem, nedaří se vám zhubnout? Trpíte nespavostívypadávají vám vlasy, lámou se nehty nebo máte problémy s trávením?  Poznáváte se? Multifunkční fyzioterapeutická jednotka NeoQi zbaví vaše tělo toxinů, zrychlí se vám metabolismus a budete příjemně relaxovat, a to si určitě zasloužíte. Fyzioterapeutická vana při ošetřování těla umožňuje jedinečné kombinace v 8 léčebných kategorií a to: na vaše problémy s nadváhou, celulitidou, svalové/kloubní, metabolické, spojené se stresem, srdečně-cévní. Dále řeší omlazení pokožky, urychluje regeneraci po sportovní zátěži, operacích a jiné problémy. Vybereme vám celkově ze 41 různých léčebných procedur. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře.

Nabízíme Vám výběr z několika typů relaxace a detoxikace dle Vašich individuálních potřeb:

Multifunkční fyzioterapeutická jednotka kompletní informace

Multifunkční fyzioterapeutická jednotka NeoQi.

Hipokrates, otec medicíny, používal parní lázeň hlásajíc: „ Dej mi sílu vytvořit horečku a ja vyléčím všechny choroby“

Ošetření  párou očišťuje pokožku, největší orgán lidského těla. Pomáhá odstranit nečistoty a v tom samém momentu podporuje dobrou strukturu pokožky, elasticitu, tonus, zvyšuje efekty aktivních produktů.

Teplo urychluje chemické procesy v těle, parní lázeň je jedním z nejjednodušších a nejpohodlnějších způsobů jak se zbavit naakumulovaných toxinů v těle. Když se otevřou póry a potní žlázy začnou vylučovat sekret, tělo se zbaví metabolických a jiných nepotřebných látek. Pot má podobné složení jako moč, a proto je pokožka někdy nazývána třetí ledvinou. Odhaduje se, že 30 % nepotřebných látek je vyloučených z těla pocením. Díky tomu, že krev cirkuluje ve všech částech těla, hlavně v kůži, vylepšuje pokožku stimulujíc metabolismus. Zvýšený metabolismus spaluje kaloriea zlepšuje srdečně- cévní výkonnost.

Vliv aromaterapie na lidský organismus.

Aromaterapie funguje dvojím způsobem. Při inhalovaní vonných esencí se aktivuje část mozku, která kontroluje emoce. V tom samém čase vnikají přes pokožku do krevního oběhu a imunitního systému, aby fungovaly metodou fyziologie.

Čichové nervy stimulují taktéž metabolismus, hladinu kalorií, imunitu, takže aromaterapie poskytuje tyto požitky:

výživa a zvlhčení pokožky

odstranění stresu

snížení chuti k jídlu

Vliv infrasauny na lidský organismus.

Infračervené teplo je forma energie, která je přímo přenášená na objekty díky její specifické vlnové délce. Je to suchý způsob tepla s hloubkou působení 2 – 10 cm. Pokožka a podkožní tkáně (povrchový tuk, svalstvo, šlachy ) jsou tkáněmi, které jsou vystavené teplu vytvořenému infra zářením jako první. Suché teplo očišťuje a detoxikuje pokožku.

Je to skutečné teplo, které proniká do kožních tkání, což se odráží v zahřátí celého těla. Vytváří okamžitou úlevu od únavy a stresu (snižuje únavu a stres).

Infrasauna má příznivé účinky při těžkostech jako revmatická artritida, zánět kostních kloubů, svalové křeče, svalové napětíchronické bolesti krku a zad.

Terapie radiačním teplem též uvolňuje neohybnost, bolesti, bolesti spojené se stárnutím.

Parní lázeň spolu s infrasaunou a vliv na lidský organismus.

V parní lázni díky pocení jsou kyseliny a škodlivé pozůstatky jako toxiny, sodík, alkohol, nikotin, cholesterol a možné karcinogenní těžké kovy jako zinek, olovo, nikl, kadmium, odstraněny z buněk. Odstranění těchto látek pomocí pocení je několikrát vyšší v parní lázni spolu infrasuanou než v klasické sauně – cca o 20 % a 3 % při pocení.

Pro detoxikaci organismu a stimulování procesu lipolýzy v tukových buňkách, je efektivní kombinovat hloubkové pronikání infrasauny a parní lázně.

Zatímco  se odpařuje vlhkost z povrchu pokožky a tělo se ochlazuje,  v těle probíhá množství jiných změn na odstranění tepla v co nejkratším čase. Vaše srdce bije rychleji, pumpuje krev ve větším tempu přes roztažené cévy, dosahujíc výsledky jako při srdečně- cévních cvičeních. Při páře a infrasauně spalujete kalorie, což napomáhá zbavování se tuku. Nakolik naše tělo vynakládá energii  na produkci potu ( 1 g potu odpovídá 0.586 kcal), průměrný člověk může velmi jednoduše vypotit 1000 g nebo víc během saunovaní – stejně  jako po 10–15 km běhu. Zatím co ztráta na váze pomine, díky doplnění tekutin, odstraněné kalorie se nevrátí. Tento systém je vhodný pro lidi, kteří necvičí, nebo nemohou cvičit, ale chtějí mít hmotnost pod kontrolou, spolu s výhodami, které přináší cvičení.

Vibrační masáž a vliv na lidský organismus.

Vibrační masáž je cirkulační terapie. Zlepšováním cirkulace přes uvolňování tkáňových aktivátorů ( hormonů) a aktivováním zón, masáž urychluje:

 • metabolický proces
 • funkční a energetický výkonnostní potenciál pokožky, svalů a vnitřních orgánů

Vibrace způsobuje stimulaci a vibraci buněk a tkání. Vibrační cirkulace zlepšuje a stimuluje přenos vitálních živin a nepotřebných látek mezi buňkami. Budete se cítit svěžejší a posilněný.

Vibrační masáž vám umožní zažít:

 • okamžité upokojení
 • uvolnění stresu
 • utišení bolesti

Délka procedury:

Ošetření trvá v rozmezí 20 – 30 minut.

Průběh ošetření:

Závisí na druhu zvolené procedury, pohodlně si lehnete a relaxujete. Po proceduře se ještě budete cca 20 minut potit. Doporučujeme ještě po tuto dobu relaxovat.

Na ošetření je potřeba si donést župan, malý a velký ručník. Vše si také lze půjčit za cenu 100 Kč.

Kontraindikace:

 • Zápal, akutní úraz
 • Horečka
 • Silné zánětové nebo alergické onemocnění pokožky
 • Kardiovaskulární potíže, onemocnění srdce, hypertenze
 • Zhoršený krevní oběh
 • Diatermické krvácení
 • Pokročilá cukrovka, speciálně typ I
 • Edém
 • Rozsáhlé jizvy
 • Zhoršená citlivost
 • Slabá komunikativní a poznávací schopnost, která může zabránit v pociťování bolesti a nepohodlí
 • Těhotenství

Ceník:

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra na odstranění celulitidy (30 min.) 1500,-
1x kúra hubnutí a detoxikace (30 min.) 1500,-

Ceník platný od 10.3.2019.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 – Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This