Oxygenoterapie – inhalace kyslíku.

Oxygenoterapie – inhalace kyslíku vám vytvoří energii.

Oxygenoterapie – inhalace 98% koncentrovaného kyslíku.

Vdechnutý kyslík se v plicích transportuje do krve, odkud se dostane přes kapiláry do buněk a pomáhá vytvářet energii. Dochází při ní k celkovému zklidnění, zlepšení dechu (u kuřáků), ústupu únavy nebo akutních bolestí. Zároveň působí velmi relaxačně. Kyslík je nezbytný pro život? Kyslík se po vstupu do organizmu se váže na hemoglobin a ten jej roznáší po celém těle. V případě, že ho máte nedostatek, pak můžete mít časté bolesti hlavy, psychické problémy. V nemocničních zařízeních dávají lékaři kyslíkovou terapii např. pooperační a poúrazových stavech, při onemocnění srdce, průdšek atd. 

Kyslík pomáhá také po operaci pro rychlejší regeneraci. Vyzkoušejte proceduru vdechování 98% koncentrovaného kyslíku. Pomáhá i pro rychlejší regeneraci těla nebo například i po vrcholovém sportu? Pokud je vaše odpověď ano, tak určitě vyzkoušejte oxygenoterapii, která je léčebnou metodou spočívající ve vdechování kyslíku, který působí blahodárně na posílení těla i duše.

Doporučené ošetření a prevence

Individuální: 1x týdně. U chronických problémů 2x-3 týdně. Celkově doporučujeme 10 terapií, které lze opakovat několikrát za rok.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 – Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This