Epilace těla diodovým laserem

Trvalá epilace těla diodovým laserem vám nabízí několik výhod – bezbolestné, rychlé a účinné odstranění nežádoucích chloupků.

Epilace těla diodovým laserem vyřeší vaše problémy s nežádoucími chloupky.

Řešíte často odstranění chloupků na nežádoucích partiích, následné vyrážky, zarůstání chloupků?  Nechcete již podstupovat bolestivé depilace?  A nejen to, depilace je i časově a finančně náročná. Určitě vyzkoušejte cenově výhodnější trvalou epilaci  těla diodovým laserem, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla. Jedná se o velmi účinnou, šetrnou a bezbolestnou metodu. Trvalá epilace těla diodovým laserem je rychlá a účinná. Více informací najdete níže v kompletních informacích k proceduře.

Kompletní informace proceduře trvalá epilace těla diodovým laserem

Epilace těla diodovým laserem

Diodový laser slouží zejména k trvalému odstranění ochlupení na různých částech lidského těla. Přístroj využívá 808nm diodový laser, který je účinným a prověřeným standardem při proceduře – epilace těla diodovým laserem. Unikátní technologie, která je primárním programem tohoto přístrojezaručuje bezbolestné a rychlé ošetření, které je prováděno „IN MOTION“ tedy v pohybu. Prémiový chladicí systém zaručuje vysoce efektivní chlazení, které je využíváno k ochraně ošetřovaných partií.

Jak přístroj pracuje?

808nm energie působí na pokožku a melanin ve folikulech absorbuje světelnou energii a promění ji v energii tepelnou. Chloupek je odstraněn.

V čem se liší od ostatních epilačních laserů?

Tradiční lasery pronikají do dermis skrze epidermis relativně agresivním způsobem tak, aby zahřály folikulu na teplotu 65 °C a tím ji okamžitě zničily. Tento přístroj zahřívá folikuly postupně, za pomoci nízké frekvence a opakovaných pulsů. Teplota se místo nárazového zvýšení akumuluje do té doby, než je dostatečně vysoká na to, aby folikuly zničila.

Proč právě vlnová délka 808nm?

808nm diodový laser je v oblasti odstraňování chloupků zlatým standardem. Světlo o vlnové délce 808nm je absorbováno melaninem ve folikulech, zároveň je však při této vlnové délce výrazně redukována absorpce vodou a hemoglobinem. Tím pádem je tento typ ošetření pro dermis výrazně šetrnější. Co se týče porovnání IPL a diodového laseru, výsledky jsou také daleko větší.

Trvalá epilace těla diodovým laserem IN-Motion

Technologie IN-Motion  společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, rychlosti ošetření a efektivity výsledků. Díky homogenní distribuci energie v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoli separovaným přikládáním hlavice, ošetření je díky této technologii rychlejší a je eliminováno riziko neúmyslného vynechání míst. Technologie IN-Motion umožňuje postupné zahřívání pro dosažení požadované teploty pro destrukci folikulu chlupu a tím, společně s integrovaným kontaktním chlazením pokožky, dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

Délka procedury:

Dle ošetřované partie od 3 minut do cca 60 minut.

Doporučujeme ošetření:

Chloupky se NESMÍ 5 – 6 týdnů před ošetřením vytrhávat. Lze je pouze holit nebo stříhat.  Vlasová cibulka musí být dokonale zregenerovaná, aby ošetření bylo efektivní.

Před ošetřením je nutné ošetřovanou lokalitu důkladně oholit. Nejlépe v den ošetření nebo max. večer před ošetřením.

1x měsíčně 3 – 6x opakovat.

Ošetřované oblasti:

Chloupky a vousy, kdekoliv na těle.

 

Výhody, které epilace laserem nabízí:

 1. bezbolestná a účinná epilace 
 2. rychlá a efektivní epilace
 3. pro všechny typy pleti
 4. odstraňuje i světlejší chloupky, zde třeba více opakování
 5. vhodné pro ženy i muže

 

Průběh ošetření:

Před ošetřením

Chloupky se NESMÍ 5 – 6 týdnů před ošetřením vytrhávat. Lze je pouze holit nebo stříhat.  Vlasová cibulka musí být dokonale zregenerovaná, aby ošetření bylo efektivní.

Před ošetřením je nutné ošetřovanou lokalitu důkladně oholit. Ošetření provádíme na suché, čisté pleti. Je zakázáno použití deodorantu, make-up, krému apod. před ošetřením. Ochlupení by mělo být čerstvě oholeno.

S klientem před zahájením ošetření provádíme vstupní konzultaci, kdy je nutné zohlednit vzhled a kondici kůže a možné problémy. Klient je seznámen s čestným prohlášením, kde jsou uvedeny postupy ošetření a kontraindikace.

Ošetření provádíme na suché, čisté pleti. Je zakázáno použití deodorantu, make-up, krému apod. před ošetřením. Ochlupení by mělo být čerstvě oholeno. Na pokožku se aplikuje trochu pudru, tak aby hlavice v pohybu klouzala a nezadrhávala se.

Po celou dobu ošetření je nutné, aby klient měl nasazené ochranné brýle.

Ošetření provádíme plynulými tahy dle výstřelů, chladící systém je v těsném kontaktu na kůži. Neošetřuje se oblast s tetováním a černými místy (např. velké pihy).

Možná rizika:

Po ošetření je oblast mírně zarudlá, což je normální reakcí a svědčí o správném provedení procedury. Opalování je minimálně 10 dní zakázané po ošetření a je nutné pokožku chránit ochranným faktorem nejméně SPF30. Nedoporučuje se ani používat dráždivé přípravky, make up apod. Další ošetření proběhne po 4-5 týdnech.

Kontraindikace:

 • Rakovina; zejména rakovina kůže
 • Těhotenství (včetně IVF)
 • Užívání fotosenzitivních léků nebo bylin, pro které je expozice laserovému záření kontraindikací (např. antibiotika)
 • Dlouhodobá expozice na slunci nebo umělé opalování (solárium) v průběhu 3 až 4 týdnů před ošetřením nebo po ošetření
 • Infekce herpes simplex v ošetřované oblasti
 • Keloidní hojení ran
 • Křehká a suchá pokožka
 • Hormonální nerovnováha (hormony jsou stimulovány intenzivním světlem)
 • Užívání prostředků proti srážení krve
 • Epilepsie
 • Poruchy srážlivosti
Klientka při odstranění chloupků v podpaží epilačním diodovým laserem, Dana Clinic, Praha 9

Trvalá epilace těla

Vyzkoušejte trvalou epilaci podpaží, rychlé, bezbolestné a účinné.

 

Klient při odstranění chloupků na nohou epilačním diodovým laserem, Dana Clinic, Praha 9

Epilace nohou.

Trvalá epilace nohou je velmi oblíbená, bezbolestná a rychlá.

Diodový laser 808 na odstranění nežádoucích chloupků je rychlý a účinný, Dana Clinic, Praha 9

Trvalá epilace.

Diode laser 808 zlatý standard pro odstranění chloupků.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This