Odstranění pigmentových skvrn.

Na odstranění pigmentových skvrn se používá hodně metod. Nabízíme vám novinku freeze pen.

Skvrny? Zkuste u nás novinku na odstranění pigmentových skvrn.

Pigmentové skvrny trápí ženy v každém věku, jsou to nepravidelné hnědavé shluky, jejich příčinou je porucha tvorby pigmentu. Jedná se o skvrny různého tvaru a velikosti, světlé nebo tmavě hnědé barvy. Rádi byste se zbavili těchto nepříjemných pigmentových skvrn? Vyzkoušejte naši novou metodu na odstranění skvrn tzv. kryoterapií!

Více informací

Odstranění pigmentových skvrn.

Pigmentové skvrny jsou nevyzpytatelné, někoho pronásledují již od mládí, často se objevují na obličeji, krku, dekoltu a na hřbetech rukou. Pravdou ale je, že jak stárneme, objevují se čím dál častěji. Důvodů, proč vznikají jsou více. Snad nejvíce se na jejich vzniku podílí častý pobyt na slunci. Dobrá zpráva je, že se dá pigmentových skvrn zbavit, ale je lepší jim předcházet.

Proč pigmentové skvrny vznikají? Příčin je několik – vlivem nadměrného opalování, příčinou může být i špatná funkce jater, objevují se kvůli hormonálním změnám v organismu v těhotenství a menopauze. Někdy jde o důsledek užívání hormonální antikoncepce, na vině mohou být i antibiotika. Skvrny způsobuje stárnutí kůže, po zánětlivé hyperpigmentace. Vznikají také při hojení ran nebo většího poranění na kůži (například po akné). Někdy za to může nevhodná kosmetika s obsahem vazelíny a éterických olejů. Pigmentovým skvrnám lze předcházet několika způsoby. Celoročně chraňte pokožku s ochraným faktorem, jezte více ořechů kvůli vysokému obsahu minerálů, zvyšte příjem vitaminů C,E a enzymů (jezte ananas, citrusy, avokádo, rakytník). Čaj z třezalky tečkované, pijte raději v zimě, zvyšuje pigmentaci.

Nabízíme vám ošetření skvrn kryochirurgickým perem, je to moderní technologické řešení tzv. kryoterapie.  Zajistí extrémní přesnost – maximální kontrolu nad ošetřením. Vyzkoušejte a budete mile překvapení.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This