Dermarollerová mezoterapie k vypnutí pleti.

Dermarollerová mezoterapie k vypnutí pleti je metoda, při níž se speciální léčivé séra vpravují do pokožky.

Dermarollerová mezoterapie k vypnutí pleti, zpevnění a stažení pórů.

Co si pod tím pojmem máte představit?  Mezoterapie je metoda usnadňující vpravování látek do střední vrstvy kůže – škáry. Díky tomu se zlepší estetický vzhled pokožky a  látky působí rovněž jako výživa pokožky. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou. Dermarollerová mezoterapie k vypnutí pleti se může také použít v případě léčby celulitidy, kde použijeme přípravky podporující spalování tuků v tukových buňkách. Ošetřujeme vás rollerovým válečkem s množstvím titanových jehliček  a tímto způsobem vám vpravíme výživné látky např. kyselinu hyaluronovou, látky na spalování tuku atd. až do střední vrstvy kůže.
Tato mechanická mikrotraumatizace aktivuje novotvorbu kolagenu, což vede k omlazení pleti a postupnému vypínání jemných vrásek i jizviček. V hlubších vrstvách je nastartována novotvorba a regenerace kolagenních vláken. Dermarollerová mezoterapie také prodlužuje účinky vašich výplňových materiálů.

Kompletní informace k proceduře.

Dermarollerová mezoterapie k vypnutí pleti v boji proti celulitidě.

Nejdříve se nanese mezoterapeutické sérum na pokožku. Poté vás ošetřujeme speciálním válečekem s mikrojehelcemi, které narušují svrchní vrstvu kůže a usnadňují průnik séra do pokožky. Účinek dermarolleru v úrovni kůže je komplexní. Působení je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu. Rollerový váleček s množstvím titanových jehliček narušuje povrch pokožky jemnými vpichy a to aktivuje tvorbu nových buněk, zejména fibroblastů. Tyto buňky jsou v podkoží zodpovědné za regeneraci elastických a kolagenních vláken. Fibroblasty zároveň migrují k mikropórům a uzavírají je. Uzavření se je velmi rychle, takže mikroskopicky nelze zjistit žádné poškození tkáně. Dermarollerová mezoterapie k vypnutí pleti vám pomáhá při těchto estetických problémech: drobné a střední vrásky, ochablá a unavená pleť, snížení hydratace, jizvy, strie, hyperpigmentace a také při celulitidě.

Doporučené ošetření a prevence

Doporučujeme opakovat 3 – 4x v průběhu 14 dnů až měsíce v závislosti na charakteru a reaktivitě pokožky.

Velmi vhodná je kombinace s jinými zpevňujícími ošetřeními.

Pro koho je a není ošetření vhodné?

Při problémech s ochablou či sluncem poškozenou pleť obličeje, ale i na oblast dekoltu, krku.

Při problémech s celulitidou.

Pro citlivější klienty je lze nanést anestetickou mast, 20 min. před zákrokem.

Ošetření není vhodné při popraskaných žilkách. Dále u aktivní, zánětlivé formy akné a dalších bakteriálních či virových onemocnění pokožky. Rovněž u keloidních či hypertrofických jizev by mohlo dojít k jejich aktivaci.

Ceník
Počet ošetření Cena Kč
1x kúra obličeje (30 min.) nebo ošetření celulitidy  od 2300,-
1x kúra obličeje, krku a dekoltu, (60 min.) od 3900,-
Cena rolleru – jednorázově 1300,-

Ceník platný od 10.3.2019.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 – Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This