Epilace těla diodovým laserem

Epilace těla diodovým laserem 808 odstraní nežádoucí chloupky bezbolestně a efektivně.

Účinná epilace těla diodovým laserem.

Jste unaveni z častého holení a problémy se zarůstáním chloupků? Trvalá epilace těla diodovým laserem je rychlé, efektivní a bezbolestné řešení pro Vás. Máme nejmodernější lékařský epilační diodový 808 nm laser, kterým lze nově epilovat také světlé či jemné chloupky a díky systému chlazení je ošetření zcela bezbolestné a rychlé.

Více informací najdete zde:

Nabídka faceliftingu (omlazení obličeje)

Více informací o proceduře

Trvalá epilace těla diodovým laserem.

Epilační dioda o unikátní vlnové délce 808 nm dokáže přesně zacílit na vlasové cibulky a účinně je zničit tak, abyste nežádoucí chloupky trvale odstranili. Trvalá epilace těla diodovým laserem je bezbolestná, účinná a bezpečná. Laserová epilace se používá k odstranění chloupků kdekoliv na těle a je vhodná i pro muže. Objednejte si trvalou epilaci těla a vaše sebevědomí se zase zvýší.

Unikátní technologie, která je primárním programem epilačního diodového laseru, zaručuje bezbolestné a rychlé ošetření, které je prováděno „IN MOTION“ tedy v pohybu. Prémiový chladicí systém zaručuje vysoce efektivní chlazení, které je využíváno k ochraně ošetřovaných partií. Laserová epilace využívá 808nm energie působí na pokožku a melanin ve folikulech absorbuje světelnou energii a promění ji v energii tepelnou. Chloupek je odstraněn. Bezplatné konzultace. Ušetříte až x hodin času a bolesti ročně.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 - Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This