Omlazení pleti pro muže je relaxační.

Vyzkoušejte omlazení pleti pro muže je relaxační a určitě si ho oblíbíte.

Pánové nebojte se přijít na omlazení pleti pro muže.

Proč mají muži obavy si zajít na kosmetiku či omlazení pleti? Mají předsudek, že tato ošetření jsou jen doménou žen? Doba se mění a pánové věřte, že vaše pleť také potřebuje pravidelnou péči, při které nejen omládnete, ale budete i příjemně relaxovat. Vyzkoušejte toto ošetření a určitě si ho oblíbíte. Kosmetické či omlazující ošetření je určeno pro všechny muže, kteří potřebují vypadat mladě a udržet si svůj mladiství vzhled co nejdéle.  Není rozhodující, zda omlazující ošetření potřebujete pro své náročné a reprezentativní povolání, či si přejete dopřát kosmetickou péči jen sami pro sebe jako formu odpočinku a relaxace. Nebojte se přijít, vysvětlíme vám, jak pečovat správně o pleť a zvolíme vhodné postupy a metody ošetření dle vašich přání.

Omlazení pleti pro muže, Beauty Studio Dana, Praha 9
Ošetření

Omlazení pleti pro muže je relaxační.

Omlazení pleti pro muže je relaxační a je určeno pro všechny muže, kteří potřebují vypadat mladě a udržet si svůj mladiství vzhled co nejdéle. Nebojte se přijít, vysvětlíme vám, jak pečovat správně o pleť a zvolíme vhodné postupy a metody ošetření dle vašich přání.

Doporučené ošetření a prevence

Při problémech – 1x týdně po dobu 5 týdnů, po odeznění akutních problémů 1x měsíčně. Ke zlepšení účinku kyslíkové mezoterapie doporučujeme před ošetřením vyčistit pleť ultrazvukovou špachtlí.

Dana Clinic

Mladoboleslavská 425
Praha 9 – Kbely
197 00

+420 777 858 647

Pin It on Pinterest

Share This